Change Font Size

Change Screens

Change Profile

Change Layouts

Change Direction

Change Menu Styles

Cpanel
michafary8541

michafary8541

Rejestratory IP do monitoringu


Kamera IP sklada się z obiektywu o stałej lub zmiennej ogniskowej oraz modułu sieciowego. Kompresuje ona obraz z wykorzystaniem kodeka H.264 i transportuje go w dowolne miejsce sieci dostępnej dla kamery IP. Aktualne urządzenia do monitoringu są oparte na protokole sieciowym TCP/IP czyli technologii używanej przez sieci komputerowe LAN. Dzięki temu dyspozycja użycia systemów telewizji dozorowej w zarządzaniu obiektami jest o ogromnym znaczeniu. Szczególnie, że sama instalacja monitoringu staje się pyrzystępniejsza z dnia na dzień.

Najnowsza technologia


Kamery są wyjątkowo zaawansowane co pozwala stosować je w najbardziej skomplikowanych sieciach. Kamery sieciowe IP sprawdzą się w sieciach teleinformatycznych, a kamery megapikselowe gwarantują wysoką jakość nagrania dzięki rozdzielczości notowanej w kilku megapikselach. Ważna jest też wzmianka o reglamentracji zbędnego instalacji kablowej. Proponowane produkty wyposażone są w bezprzewodowy układ, co przekłada się na pozbycie zawsze przeszkadzających kabli. Wszystko dzięki zastosowaniu technologii WiFi, który pozwala na stworzenie funkcjonalnego systemu dozorowego.

Zalety kamer ip


Dzięki wspomnianym wyżej nowinkom technologicznym, monitoring sieciowy IP jest najbardziej wielofunkcyjną i równocześnie rozbudowaną opcją tworzenia monitoringu przemysłowego. Praktycznie niemożliwe jest znalezienie godnej alternatywy dla tego sytemu. Dlaczego? Cały system monitoringu jest zasilany za pomocą jednego okablowania redukując problematykę związaną z okablowaniem oraz instalowaniem systemu. Redukuje to koszty instalacji, a rekonfiguracja kamer nie powoduje już takich problemów jak wcześniej. Jednak najważniejszą zaletą wspomnianych kamer IP jest wysoka rozdzielczość uzyskana poprzez użycie megapikselowych matryc. Uzupełniające funkcje zainstalowane w kamerach takie jak balans bieli czy regulacja wzmocnienia połączone z wysoką jakością nagrania pozwalają na bezproblemowe rozpoznanie twarzy oraz wynotowanie ważnych detali otoczenia. Sygnał nagrany za pomocą takiej kamery może służyć jako nieoceniony materiał dochodowy.
Kamery IP są na dzień dzisiejszy najlepszym rozwiązaniem dla osób szukających wysoce jakościowego systemu dozorowego sprawnego w każdych warunkach.
alarming.pl

Website URL: http://goo.gl/8DXvco

You are here